KURUMSAL

ELİT ELEKTRONİK 10 Yıllık sektör tecrübesiyle hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak Oto Ses ve Görüntü çözümleri üretmenin yanı sıra bir çok Ulusal Fuarlarda yer almaktadır. 2020 yılı itibariyle gerek şirketimizin konumu gerekse İzmir ’in gelişmeye açık bir yapısı olduğundan çalışma alanları genişletilmiştir. Bu alanlar Profesyonel Ses Mühendisliği, Otomotiv Görüntü ve Multimedya Sistemleri olarak özetlenebilir.
Her geçen gün daha güncel teknolojilere entegrasyon ve üretim bağlamında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
ELİT ELEKTRONİK AİLESİ

Misyonumuz ve İlkelerimiz

MİSYONUMUZ

Güvenilir,deneyimli,güçlü bir teknik partner ve çözüm ortağı olmak Kinsizler’in değişmez hedefidir.Kinsizler’i bu hedefe ”kaliteli malzeme ve hizmet ilkesi” taşır.
Gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçları için maliyet etkinliği yüksek ve uygulanabilir çözümler sunarız. Çünkü, gerçek kurumsal değerin temelinde, müşterilerimizle aramızda pekişen uzun süreli ve kalıcı ilişkilerin yer aldığını biliriz.

İLKELERİMİZ

İnsanların kalite anlayışlarında çıta her geçen gün biraz daha yükselmektedir. Üretilen projelerle beklentilerin en üst seviyede karşılanarak müşteri memnuniyetinin sağlanması temel ilkemizdir.
Bu ilke doğrultusunda güvenli,standartlara uygun,kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik önceliğiyle projeler üreterek müşterilerimizin tereddütsüz tercih edebilecekleri bir teknik partner olmaktan mutluluk duymaktayız.
Şirketimiz belirlediği kalite hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren dinamik bir anlayışla hizmet vermeye devam edecektir.

Bizimle iletişime geçmek için